Fot. Peka

Fot. Peka

  • Autor: mg
  • 14 gru 2017 10:07 (aktualizacja: 15 gru 2017 09:32)

Organizery w szufladach - sposób na porządek w kuchni

Odpowiednia organizacja szuflady kuchennej zapewnia nie tylko utrzymanie w niej ładu, ale przede wszystkim sprawia, że wszystko, co jest nam potrzebne, zawsze mamy pod ręką. Dlatego warto ją wyposażyć w specjalne organizery, które ułatwią codzienną pracę.

Jak poprawić funkcjonalność szuflady wewnętrznej?

Wkłady na sztućce ułatwiające przechowywanie i organizację w szufladzie, ergonomiczne, pionowe podziały wraz z wyodrębnionymi komorami, wytłoczki do zastosowania w szufladach o różnych rozmiarach, segregatory przeznaczone specjalnie do układania talerzy, wreszcie - praktyczne maty antypoślizgowe - to tylko wybrane rozwiązania, które możemy zastosować w szufladach kuchennych. Dzięki nim optymalnie wykorzystamy przestrzeń szuflady i zapewnimy w niej przejrzysty układ.

Warto pamiętać, że rozwiązania tego typu dają możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb. Możemy na przykład przestrzeń wkładu podzielić tak, jak chcemy, nie polegając na opcji zaproponowanej przez producventa. Dodatkowo, istnieje możliwość tworzenia własnych kombinacji i zestawiania jednego lub więcej wkładów lub łączenia ich z matą antypoślizgową. Z kolei maty antypoślizgowe, które ułatwiaja korzystanie z szuflady, są dostępne w wielu teksturach i kolorach, które łatwo dopasowują się do każdego wnętrza.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce