Meble.com.pl - komfort na miarę

Stoliki na metalowej podstawie, ze szklanym blatem idealnie uzuzpełnią nowoczesny salon. Fot. DFS Furniture

Oryginalne pomysły na stolik kawowy. Zobacz koniecznie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 maj 2016 09:05 (aktualizacja: 12 maj 2016 11:22)

O tym, jak ważnym wyposażeniem wnętrza jest stolik kawowy z pewnością wie każda pani domu. Jest on bowiem nieocenionym meblem do plotek przy kawie. Jednocześnie może być elegancką i przykuwającą wzrok ozdobą salonu.

Stolik kawowy pełni ważną rolę w salonie - jest nieodłącznym elementem strefy wypoczynkowej. Bez niego salon wydaje się pusty i niepraktyczny, bowiem to właśnie stolik służy nam za miejsce do odstawienia filiżanki z kawą, ale nie tylko.  

Urządzając salon w klimacie klasycznym warto przyjrzeć się stolikom o nietypowych kształtach, wykonanych z egzotycznego drewna. Nadają one wnętrzom oryginalnego klimatu. Ciekawym rozwiązaniem są również stoliki wykonane ze starej skrzyni lub walizki na nóżkach. Z pewnością zwrócą na siebie uwagę.

Dla miłośników minimalizmu producenci polecają stoliki na cienkich metalowych nóżkach ze szklanymi blatami. Ciekawym rozwiązaniem są również stoliki z białym blatem i drewnianymi nóżkami. Oba modele producenci oferują w różnych rozmiarach, dzięki czemu efektownie prezentują się ustawione ze sobą - stolik mniejszy i większy w jednej aranżacji. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy ciekawe pomysły na stolik w salonie.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA