Dzięki panelowi oświetleniowemu z czujnikiem ruchu wystarczy zbliżyć rękę, aby bezdotykowo włączyć i wyłączyć światło. Fot. Activejet

Dzięki panelowi oświetleniowemu z czujnikiem ruchu wystarczy zbliżyć rękę, aby bezdotykowo włączyć i wyłączyć światło. Fot. Activejet

  • Autor: mg
  • 25 lut 2018 22:25 (aktualizacja: 26 lut 2018 10:47)

Oświetlenie z czujnikiem ruchu - jak ozdobić meble?

Przedmioty codziennego użytku powinny być nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Zasada ta doskonale sprawdza się w przypadku oświetlenia stosowanego w meblach – tu również w parze z dobrym designem powinna iść łatwość użytkowania oraz użyteczność.

Panel oświetleniowy LED oferuje światło dosłownie na wyciągnięcie ręki – wystarczy zbliżyć ją na odległość 20 cm, aby bezdotykowo włączyć i wyłączyć światło. Świetnym pomysłem na praktyczne wykorzystanie paneli oświetleniowych z czujnikiem ruchu jest zainstalowanie ich w szafie, garderobie czy schowku – miejscach z reguły słabo doświetlonych. To bardzo praktyczne rozwiązanie - wystarczy otworzyć drzwi, aby światło zapaliło się za jednym ruchem ręki. Oświetlenie z czujnikiem ruchu sprawdzi się doskonale również w łazience czy sypialni – z łatwością możemy zamontować je np. w szufladach czy szafach, dzięki czemu już nigdy nie będziemy musieli szukać niezbędnych przedmiotów w ciemności.

Panele oświetleniowe LED z czujnikiem ruchu to świetna propozycja również do kuchni. Dają przyjemne, neutralne światło, doskonale sprawdzą się w pobliżu blatu roboczego, gdy w ferworze gotowania potrzebujemy dodatkowego oświetlenia, a ręce mamy zajęte – wystarczy wtedy zbliżyć dłoń do panelu, nie narażając go na ubrudzenie. Ten system oświetleniowy sprawdzi się także w szklanych witrynach, w których przechowujemy ozdobne szkło, kieliszki czy serwis kawowy – dzięki podświetleniu wyeksponujemy ich urok, przy okazji doświetlając kuchnię czy jadalnię.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce