Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Oki" marki Mebin to wieloelementowa meblościanka o nieco futurystycznym wzornictwie. Kompozycja jasnych elementów tworzy ciekawy efekt optyczny - pomiędzy narożnikami ze szklanymi półeczkami a panelem TV powstaje przestrzeń, przez którą widoczna jest ściana. Fot. Mebin

Panel TV. Sprawdź pomysłowe rozwiązania

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 paź 2014 13:10 (aktualizacja: 27 paź 2014 08:07)

Szafki pod telewizor ze zintegrowanym panelem mają wiele zalet. To nie tylko świetny sposób, by ukryć wszelkie nieestetycznie wyglądające kable, ale też niezwykle efektowne „tło” dla telewizora.

Obecnie nowoczesne odbiorniki telewizyjne najchętniej wiesza się na ścianach. Dzięki takiemu rozwiązaniu telewizor znajduję się na wysokości wzroku, co pozwala poczuć się jak w kinie i w wygodny sposób obejrzeć ciekawy film czy ulubiony program telewizyjny. Co więcej, wykonany z płyty, lub naturalnego drewna (w zależności od kolekcji) panel pozwala na szybkie ukrycie wszystkich elementów technicznych.

Ponadto panele telewizyjne, dzięki zastosowaniu różnych schowków czy półek służą jako dodatkowe miejsce do przechowywania, pozwalają bowiem na schowanie pilotów czy małych dodatkowych głośników, lub też drobnego sprzętu elektronicznego. Dostępne na rynku panele bywają też wyposażone w funkcjonalne oświetlenie LED-owe, bądź pojedyncze oprawy świetlne, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w pokoju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA