Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafki RTV z kolekcji "Rossano" Mebin wykonane zostały z litego drewna w kolorach bianco i notte. Kolekcja pozwala na stworzenie aranżacji, która zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów. Fot. Mebin

Panel TV - szafki RTV ze specjalną "ścianką"

  • Autor: kh
  • 04 cze 2014 12:46 (aktualizacja: 05 cze 2014 08:02)

Ścienne panele, które umieszcza się za telewizorem to wręcz idealny sposób, by ukryć wszelkie nieeestetyczne kable i stworzyć efektowną oprawę dla ekranu. Trudno więc się dziwić, że oferta szafek RTV ze zintegrowanym panelem jest coraz szersza.

Czasy, gdy telewizory stawiało się w centalnej części pokoju na dużych szafkach RTV powoli mijają. Obecnie płaskie odbiorniki najczęściej wiesza się na ścianach - tuż nad komodą, lub odmienioną niską szafką. Rozwiązanie to ma wiele plusów, gdyż dzięki niemu w domowym zaciszu możemy poczuć się jak w kinie. Ma jednak również wady. Wśród nich znajduje się konieczność ukrycia nieestetycznych kabli. Receptą relatywnie prostą i niedrogą w realizacji - przynajmniej w porównaniu opcji do kucia ściany i umieszczania w niej odpowiedniej instalacji elektrycznych, lub choćby tunelu - jest zastosowanie panelu ściennego. Wykonany z płyty, lub naturalnego drewna (w zależności od kolekcji) panel pozwala na szybkie ukrycie wszystkich elementów technicznych.

Poza tym panel ma i inne zalety. Dzięki zastosowaniu w nim półek, pozwala na schowanie pilotów czy małych dodatkowych głośników, lub też drobnego sprzętu elektronicznego. Panel TV bywa też wyposażony we własne oświetlenie. Może je stanowić listwa ledowa, bądź pojedyncze oprawy świetlne, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w pokoju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA