Łóżko Pik. Fot. Wajnert

Łóżko Pik. Fot. Wajnert

  • Autor: bm
  • 30 lip 2017 21:00 (aktualizacja: 31 lip 2017 11:43)

Pięć meblowych hitów, które koniecznie musisz mieć!

Trendy w aranżacji wnętrz nie zmieniają się tak szybko, jak np. moda odzieżowa. Dlatego nawet jeśli kupisz jeden z meblowych "hitów" sezonu, spokojnie możesz się nim cieszyć przez co najmniej kilka lat, nie obawiając się, że stanie się passé. Specjalnie dla Was wybraliśmy pięć różnych mebli, które są ostatnio najpopularniejsze.

1. Łóżko z tapicerowanym wezgłowiem. Nie musi być tapicerowane w całości, wystarczy miękkie, obite tkaniną lub skórą wezgłowie, które wprowadzi do wnętrza ciepły, przytulny klimat i sprawi, że wieczorna lektura "do poduszki" będzie o wiele przyjemniejsza, bo... wygodniejsza.

2. Sofa z ruchomymi zagłówkami. Hit nad hity już od kilku sezonów. właściwie trudno teraz znaleźć w sklepie mebel tapicerowany bez tego udogodnienia. Na co dzień zagłówek możemy złożyć, aby mebel wyglądał lepiej, ale podczas wieczornego relaksu będzie niezastąpiony!

3. Kuchenna wyspa. Nawet w niezbyt dużej  kuchni możemy wygospodarować miejsce na wyspę. To rozwiązanie zapewni komfort użytkowania kuchni, dodatkowe miejsce do przechowywania i instalacji sprzętu AGD, a poza tym - sprawi, że nasze wnętrze będzie efektownie wyglądało.

4. Regał modułowy. Możemy zacząć od jednej półki, a potem stopniowo rozbudowywać regał o kolejne elementy, w zależności od potrzeb i upodobań. Pomieści książki, telewizor, pamiątki z podróży i ozdobne bibeloty.

5. Stół rozkładany. To prawdziwy "must have" tego sezonu. Taki stół to centralne miejsce w domu, tutaj spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. W razie potrzeby może służyć nam do pracy, a dzieciom - do odrabiania lekcji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce