Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z kolekcji Carva cechuje stylowe wykończenie. Przykuwającym uwagę elementem jest szklany blat w komodzie, podświetlony od środka. Fot. Hulsta

Piękna jadalnia. 15 kolekcji w jasnych kolorach drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 cze 2015 09:16 (aktualizacja: 24 cze 2015 08:23)

Doskonale urządzona jadalnia powinna być równie kusząca, jak potrawy, które stawiamy na stole. Zobacz 15 kolekcji do jadalni w jasnych kolorach drewna, które sprawią, że twoja jadalnia będzie piękna i przytulna.

Aby chwile spędzone w jadalni były przyjemne, powinniśmy zaopatrzyć się w komfortowe meble. Nic bowiem nie uprzykrzy wspólnego obiadu czy kolacji, jak siedzenie na niewygodnych krzesłach i przy nieodpowiednio dopasowanym stole. Jednak poza wygodą, która jest sprawą oczywistą, równie ważna jest estetyka mebli w jadalni.

Stół i krzesła ustawione w salonie powinny korespondować z wystrojem pokoju dziennego. Dzięki temu stworzymy spójną przestrzeń, mimo, że jest ona podzielona na strefy. Chcąc wprowadzić do strefy dziennej nieco nowoczesności i spersonalizować wnętrze, można przy stole ustawić kolorowe krzesła, które będą stanowiły element kontrastu. Meble w salonie i jadalni nie muszą pochodzić z jednej kolekcji, dobrze jednak, aby miały ze sobą wspólny mianownik. Może to być zarówno odcień drewna, jak i drobne detale. 

Chcąc urządzić przytulną jadalnię, która będzie zachęcała do wspólnego biesiadowania, warto zdecydować się na meble z rysunkiem drewna. Drewno bowiem idealnie ociepla pomieszczenia. Nie tylko ze względu na swój przyjemny dla oka kolor, ale również fakturę. Warto wybierać meble, których powierzchnia jest lekko porowata. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie 15 pięknych kolekcji do jadalni, w jasnych odcieniach drewna. To doskonałe propozycje, jeśli chcecie urządzić przytulną i jasną jadalnię. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA