Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Merida w bieli i elementami z dekorem drewna doskonale rozjaśni łazienkę. Fot. Aquaform

Piękna łazienka. Urządź ją w kolorach natury

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 maj 2016 09:19 (aktualizacja: 24 maj 2016 09:23)

Trendy związane ze slow life, byciem eko i życiem w zgodzie z naturą mają swoje odzwierciedlenie także w wystroju wnętrz. Doskonałym przykładem są łazienki nawiązujące do świata przyrody.

Urządzając łazienkę w stylu nawiązującym do natury nie tylko otrzymamy optymalne miejsce do odpoczynku i relaksu, ale także będziemy mieć pewność, że będziemy z niej zadowoleni przez lata. Biel, barwy natury i klasyczne materiały są ponadczasowe. Jeśli dodatkowo postawimy na wysoką jakość materiałów wykończeniowych i mebli, łazienka z pewnością nie będzie wymagała rychłego remontu.

Aquaform, czołowy polski producent wyposażenia łazienek, proponuje szereg kolekcji mebli w bieli oraz okleinach odwzorowujących naturalne drewno, które będą się świetnie prezentować zarówno w niewielkich, jak i większych łazienkach. Białe meble rozświetlą pomieszczenie i optycznie je powiększą, zwłaszcza te z frontami na wysoki połysk, które doskonale odbijają światło. Jeśli lubimy motyw drewna, warto rozważyć meble z frontami łączącymi biel z okleiną imitującą drewno lub w całości w okleinie „drewnianej”. Okleiny imitujące drewno stosowane meblach Aquaform wykonane są w technologii 3D, dzięki czemu ich faktura do złudzenia przypomina naturalne słoje drzewa. Meble Aquaform posiadają zwiększoną odporność na wilgoć, mechanizmy spowalniające przy domykaniu szafek i gładkie, łatwe do utrzymania w czystości powierzchnie.

Źródło: Aquaform

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA