Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko z miękkim, tapicerowanym zagłówkiem to najprostszy sposób na wizualne ocieplenie sypialni. Ustawione na tle szarej, dekoracyjnej tapety będzie zdobiło sypialnię. Projekt: Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz

Piękna sypialnia. Zobacz przytulne polskie wnętrza

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 maj 2015 15:34 (aktualizacja: 06 maj 2015 08:32)

Przytulna sypialnia, to miejsce o jakim marzy niejeden z nas. W końcu to w sypialni ładujemy baterie na kolejny dzień. Zobaczcie jak ją urządzić, aby odpoczywanie stało się prawdziwą przyjemnością.

Wyobraź sobie miękkie łóżko, puszyste poduszki i ciepły koc. Wpadające przez okno promienie słońca, które rozpościerają się na ścianach. Miło prawda? A gdyby te marzenia przenieść do wnętrza sypialni?

Jest to jak najbardziej możliwe. Aby wnętrze sypialni było przytulne i sprzyjało odpoczywaniu, zastosuj jasne kolory i naturalne materiały. Idealnym rozwiązaniem są meble z naturalnego drewna. Na ścianach delikatne, ciepłe kolory. Zimne barwy, jak pastele nie są mile widziane w sypialni. Mogą powodować rozdrażnienie i przeszkadzać w zasypianiu. 

Jeśli nie masz pomysłu na aranżację sypialni, a zależy ci na tym, aby była przytulna, koniecznie zajrzyj do galerii zdjęć. Prezentujemy w niej najciekawsze projekty z polskich domów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA