Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Orland utrzymana jest w klimacie staropolskiego dworku. Jeśli więc sypialnia ma być w królewskim stylu, to ta kolekcja będzie doskonałym wyborem. Fot. Black Red White

Piękne białe meble do sypialni. Zobacz koniecznie!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 sty 2015 12:14 (aktualizacja: 15 sty 2015 08:01)

Biel to jedna z najszlachetniejszych barw. Zobaczcie jak cudownie prezentuje się w sypialni, w postaci wyrafinowanych i stylowych mebli.

Zarówno kolekcje w wysokim połysku - nowoczesne i minimalistyczne, jak również stylowe - z rzeźbieniami i ornamentami, czy też stylizowane na wzór skandynawski, prowansalski lub angielski, doskonale prezentują się w bieli. Wszak jest to barwa doskonała. Współgra harmonijnie ze wszystkimi innymi kolorami, łatwo więc można ją łączyć z dodatkami tj. ozdobne frezy na meblach czy też w postaci dekoracyjnej pościeli. Dzięki temu możemy w białej sypialni dosłownie zaszaleć z dodatkami. 

Dla tych, którzy chcą podążać za modą, a warto wiedzieć, że biel jest teraz totalnie na topie. Można więc zastosować wersję "total look" i urządzić kompletnie białą sypialnię - począwszy od mebli, a na podłodze kończąc. Takie rozwiązanie będzie świetnie wyglądać zarówno, jeśli zdecydujemy się na klasyczny styl, jak również wtedy, kiedy pójdziemy w stronę chłodnego minimalizmu.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najpiękniejsze białe meble do sypialni...

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA