Meble.com.pl - komfort na miarę

Moda na szare sofy nie przemija. Największym powodzeniem cieszą się modele w jasnych kolorach. Można je szybko ożywić dodatkami, np. pastelowymi poduszkami. Fot. Occa-Home

Piękne jasne sofy. Te modele ci się spodobają

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 sty 2015 11:11 (aktualizacja: 22 sty 2015 08:13)

Sofy w jasnych barwach wprowadzają do aranżacji salonu lekkość, wygodę i komfort, a ponadto nie dominują wnętrza. Do tego są takie ładne... Sprawdźcie sami najciekawsze sofy w jasnych kolorach.

Sofa powinna być nie tylko wygodna, ale i ładna. Czasami okazuje się, że wybór samego modelu jest prostszy niż wybór tkaniny jaką ma być wykończony. Na rynku jest tak wiele różnych materiałów tapicerskich, że od ich ilości nie sposób nie dostać zawrotu głowy. Wybierać obicie sofy jednak należy z precyzją i uwagą, bowiem zbyt pstrokata tkanina może narobić więcej szkód w salonie niż pożytku. Dlatego najbezpieczniejsza będzie sofa w jednym kolorze, szczególnie w jasnych barwach, które będą rozświetlać cały salon.

Ciekawym rozwiązaniem są tkaniny o połyskującej strukturze. Ich delikatny blask pięknie lśni się przy zapalonym świetle, a sama tkanina zmienia wizerunek, kiedy przeciągnie się po niej dłonią, z błyszczącego w matowy. Ma lekko "włochatą" strukturę i jest bardzo przyjemna w dotyku. Wśród wielu dostępnych na rynku sof, wiele z nich ma zdejmowane poszycie. Dzięki temu można wybrać najjaśniejszą, nawet białą tkaninę, którą będzie można zdjąć w momencie, kiedy się pobrudzi lub kiedy zechcemy zmienić aranżację wnętrza. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA