Meble.com.pl - komfort na miarę

Komoda Honey. Jej niezwykłość polega na trójwymiarowym efekcie. Elementy drewniane, które zostały umieszczone na szklanej powierzchni do złudzenia przypominają plaster miodu. Fot. Kler

Piękne meble. Zobacz 20 wyjątkowych pomysłów na komodę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 paź 2015 14:17 (aktualizacja: 08 paź 2015 08:58)

Komoda to nie tylko mebel praktyczny, ale również z bogatą historią. Zobaczcie najpiękniejsze modele do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Komoda to mebel z bogatą historią. Początkowo był wyłącznie skrzynią, którą stawiano na końcu łóżka i przechowywano w niej ubrania lub pościel. Z biegiem czasu dodano jej szuflady i zaczęto ustawiać nie tylko w sypialni, ale także w salonie.

Dzisiaj komoda ma prawo stać niemal w każdym pomieszczeniu, a jej pierwotny model przeszedł już chyba wszystkie możliwe metamorfozy. Na rynku dostępne są zarówno komody do przechowywania obuwia, które z powodzeniem ustawia się w przedpokoju, jak i komody, które miejsce swoje mają w kuchni, bowiem pomiędzy szufladami umiejscowione zostały specjalne półeczki na wino.

Obecnie komody najczęściej stawia się w sypialni i salonie. Nie tylko ze względu na ich praktyczność, ale także coraz piękniejszy wygląd. Komoda jako mebel daje bowiem duże pole do popisu w efektach wzorniczych. Duża powierzchnia frontów pozwala na zastosowanie ciekawych efektów wizualnych i wykorzystanie nawet najmniej spodziewanych materiałów wykończeniowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA