Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko w kształcie bramki futbolowej to nie lada gratka dla chłopca. Szczególnie, jeśli uwielbia grać w piłkę. Fot. Woood

Pokój dziecka. 10 niesamowitych łóżek

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 sie 2016 08:53 (aktualizacja: 18 sie 2016 09:22)

Meble dedykowane dzieciom rządzą się swoimi prawami. Mogą, a nawet powinny mieć nietypowe formy. Zobacz jakie.

Meble dedykowane dzieciom są niekończącą się inspiracją dla projektantów. Od tradycyjnych mebli w różnych stylach, zdobionych rysunkami i grawerami, po wymyślne modele zupełnie nieprzypominające mebli. Dzięki temu możemy wykreować w pokoju malucha aranżację jak z bajki.

Dzieci od najmłodszych lat uwielbiają łóżka piętrowe. Spanie na podwyższeniu jest nie lada atrakcją, jednak rodzice często wzbraniają się przed zakupem łóżka piętrowego, w obawie, że dziecko z niego spadnie. Alternatywą są łóżka na antresoli. Materac znajduje się niezbyt wysoko, zaś pod nim maluch może się bawić, a nawet można pod spodem postawić biurko. To szczególnie praktyczne rozwiązanie do małych pokoi. Wielu producentów oferuje do łóżek specjalne narzuty, które zmieniają mebel z zamek księżniczki lub kosmiczny wehikuł.

Dzieci, które uwielbiają przygody z pewnością pokochają łóżka przypominające domki na drzewie lub namioty kempingowe. To doskonałe miejsce do wypoczynku, ale również kreatywnej zabawy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA