Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko ze zjeżdżalnią To mebel dla aktywnych dzieci, które potrzebują wielu bodźców do zabawy. Fot. Flexa

Pokój dziecka. Łóżka piętrowe jak z marzeń

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 lut 2016 10:03 (aktualizacja: 11 lut 2016 07:59)

Któż z nas, kiedy był mały nie chciał mieć piętrowego łóżka? Dziś dzieci również o nich marzą, ponieważ meble te zapewniają ogromną frajdę.

Łóżko piętrowe jest marzeniem niejednego dziecka. Ma wiele różnych właściwości. Chociaż służy przede wszystkim do spania, to również jest fantastycznym miejscem do zabaw,  jako mebel na antresoli może skrywać pod spodem biurko, mieć zamontowaną szafę, szuflady w schodkach lub baldachim. To doskonały wybór dla rodzeństwa, ale również do aranżacji małego pokoju.

,Jednym z najczęstszych powodów, dla jakich wybieramy łóżka piętrowe, jest mały metraż pokoju dziecka. W miejscu, gdzie dwa osobne łóżka zajmują zbyt wiele miejsca lub co gorsza, wcale się nie zmieszczą, łóżko piętrowe jest trafionym wyborem.  Aby ozdobić dziecięcy pokoik można do łóżka dokupić pokrowiec na stelaż, które oferuje już coraz więcej producentów mebli. Dzięki niemu łóżko będzie wyglądać jak zamek królewny, wojskowa baza lub statek kosmiczny.

Łóżko o takim nietypowym wyglądzie stanowi doskonałą pożywkę dla dziecięcej wyobraźni. Do wymarzone wprost miejsce do zabawy. Może stać się przy tym ciekawą ozdobą pokoju. Jeśli wybierzemy model, który wygląda jak domek na drzewie lub będzie miało zamontowaną zjeżdżalnię z pewnością sprawimy, że pokój dziecka będzie prezentował się unikatowo. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA