Meble.com.pl - komfort na miarę

Duża zabudowa, która idealnie nadaje się do małego pokoju. Dzięki narożnemu ustawieniu nie zajmuje wiele miejsca, ale znajdują się w niej wszystkie najpotrzebniejsze w pokoju meble. Fot. Colombini Casa

Pokój dziecka. Meble, które pomieszczą wszystkie zabawki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 wrz 2015 10:10 (aktualizacja: 04 wrz 2015 08:31)

Przechowywanie w pokoju dziecka to ważna sprawa, ale też niełatwa. Jakie meble wybrać, aby pomieściły dużą ilość zabawek i dziecięcych bibelotów? Podpowiadamy...

Pluszaki, klocki, lalki, a także stosy zamalowanych kolorowanek. Wszystkie o ogromnej wartości sentymentalnej. Zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele zabawek gromadzi się w pokoju dziecka przez lata. A wszystko to przecież trzeba gdzieś schować.

Na szczęście producenci mebli dziecięcych znają doskonale ten problem i wiedzą, jak uporać się z dużą ilością zabawek, gier i obrazków. Meble dziecięce można bowiem zaliczyć do najbardziej funkcjonalnych z wszystkich mebli, w jakie wyposaża się mieszkanie. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że wyposażone są one w systemy cichego domyku, czy uniemożliwiające przytrzaśnięcie małych paluszków, ale również z powodu dużej ilości schowków oraz dużej pojemności szafek. 

Jednym z najlepszych mebli do pokoju dziecięcego jest komoda. To bezkonkurencyjny mebel, który potrafi pomieścić nieskończone ilości przedmiotów. Warto mieć w pokoju dwie, jedną na ubrania, zaś drugą na zabawki. Na to drugie doskonale sprawdzi się również skrzynia. Jednak w niej gorzej jest zabawki posegregować. Dobrym pomysłem mogą być także wszelkiego rodzaju separatory i ścienne kieszenie. To praktyczne miejsce na kredki i inne drobne bibeloty. W pokoju dziecka sprawdzi się również łóżko z szufladą. Dzięki schowanej pościeli, łóżko będzie zawsze uporządkowane, co znacznie wpłynie na ogólną estetykę pokoju dziecka. 

Zajrzyjcie do galerii zdjęć i zobaczcie jak praktycznie urządzić mały, dziecięcy świat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA