Meble.com.pl - komfort na miarę

Nadrukowane na frontach wzory można bez problemu odwrócić, wracając do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym. Kolekcja Parole. Fot. Pinio

Pokój dziecka. Meble, które rosną z maluszkiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 lip 2017 13:55

Dzieci rosną szybko, a częsta zmiana mebli mogłaby być bardzo kosztowna. Rozwiązaniem są meble, które rosną razem z dzieckiem.

Najpierw kołyska, później tapczanik, a do tego mnóstwo innych potrzebnych mebli, a gdyby tak kupić jedną kolekcję mebli i korzystać z niej przez lata? Jest to jak najbardziej możliwe, dzięki meblom, które rosną razem z dzieckiem.

Urządzając pokój dziecka stawiamy przede wszystkim na estetykę, jednak nie można zapominać o funkcjonalności. Meble, które mogą przejść metamorfozę, i z przedmiotu dla niemowlaka zmienić się w przedmiot dla przedszkolaka lub ucznia, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Producenci oferują nam dziś łóżka, które można zmieniać z kołyski w tapczanik, lub rozsuwać je do długości aż 2 metrów, ale również modułowe mebelki, które możemy uzupełniać o kolejne elementy, tworząc zupełnie nowe systemy meblowe. W taki sposób dostosujemy je do zmieniających się potrzeb dziecka i odświeżymy wygląd jego pokoju.

W galerii zdjęć przedstawiamy właśnie takie pomysłowe meble. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA