Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko na antresoli to marzenie wielu dzieci. Spanie na wysokości jest bardzo ekscytujące. Fot. Vox

Pokój dziecka. Meble z wieloma funkcjami

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 paź 2016 10:15 (aktualizacja: 07 paź 2016 10:34)

Wielofunkcyjne meble to dobre rozwiązanie dla każdego dziecka - małego i dużego. Pokochają je również rodzice. Zobacz dlaczego.

Wielość funkcji w jednym meblu niesie za sobą niezliczoną ilość zalet. To doskonałe rozwiązanie dla rodzeństwa, do urządzenia małego pokoju, ale również dla dzieci, które mają wiele zabawek lub nie należą do tych, co lubią sprzątać. Meble wielofunkcyjne umożliwiają przechowywanie wszystkich rzeczy w jednym miejscu, a tym samym stworzenie w pokoju wrażenia porządku i ładu. Z tego też powodu są tak bardzo lubiane przez rodziców.

W jednym meblu wielofunkcyjnym będziemy mieli łóżko (najczęściej na antresoli), biurko, szafę i pojemne półki lub zamykane szafki. Niektórzy producenci oferują również wszelakie dostawki, jak zjeżdżalnie czy pokrowce, które pomogą zamienić mebel z miejsce do fantastycznej zabawy. To dobre rozwiązanie dla mniejszych dzieci. Dzięki możliwości przeobrażania mebla na wiele sposobów, dziecko nie znudzi się nim szybko. To tak, jakby mebel rósł razem z dzieckiem i dopasowywał się do jego potrzeb wraz z wiekiem.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA