Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Zoe to doskonałe meble dla dzieci, które poszukują jeszcze swojego indywidualnego stylu. Żywa kolorystyka i funkcjonalne półki sprawią, że kolekcja spodoba się dzieciom. Fot. Intermeble

Pokój dziecka. Najciekawsze nowoczesne kolekcje mebli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 gru 2015 09:57 (aktualizacja: 21 gru 2015 08:03)

Meble do pokoju dziecka również mogą być nowoczesne i zachwycać ciekawym designem. Zobaczcie najciekawsze kolekcje mebli do pokoju dziecięcego.

Wśród mebli dedykowanych pokojom dziecięcym panuje podobna moda, jak w przypadku mebli do salonu. Rządzą tu biel, jasne, stonowane kolory, naturalne drewno o ciepłym odcieniu oraz proste kształty. Dzięki temu kolekcje nie narzucają się przestrzeni, a dopasowanie do nich dodatków jest proste i to właśnie dzięki nim możemy zmieniać stylistykę wnętrza, kiedy tylko tego zechcemy. 

Wśród mebli dziecięcych znajdziemy również popularne wykończenie na wysoki połysk. Szczególnie korzystnie prezentuje się ono na meblach w białym kolorze lub o soczystych barwach jak żółcienie czy róż. Meblom dziecięcym nie brak również funkcjonalności. Producenci doskonale wiedzą, że pokój ucznia to przestrzeń, która powinna zapewniać dużo miejsca do przechowywania, jak również dawać możliwość kreowania wnętrza według własnego stylu. Dlatego też nowoczesne kolekcje do pokoju dziecka wyposażone są w praktyczne schowki, szuflady pod łóżkiem, dużą ilość otwartych półek oraz modułowe rozwiązania. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA