Biurko z możliwością regulacji wysokości blatu. Fot. Moll

Biurko z możliwością regulacji wysokości blatu. Fot. Moll

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 sie 2017 14:29 (aktualizacja: 09 sie 2017 14:39)

Pokój dziecka. Najlepsze kolekcje mebli dla ucznia

Nieubłaganie zbliża się nowy rok szkolny. Jeszcze jest czas na kupno nowych mebli dla dziecka, szczególnie, jeśli w tym roku zaczyna swoją przygodę ze szkołą.

Odpowiednie umeblowanie pokoju ucznia jest bardzo ważne. Wygodne biurko i spora ilość miejsca do przechowywania zagwarantują spokój i skupienie młodemu człowiekowi podczas nauki czy odrabiania lekcji.

Doskonałym sposobem na porządek w pokoju ucznia jest biurko z podnoszonym blatem. Znajduje się pod nim spora przestrzeń, w której ukryć można książki i zeszyty, pozostawiając blat biurka w nienagannej czystości. Przydatne okazać się mogą również wszelkie organizery - zarówno te ustawiane na biurku, jak i wieszane na ścianie tuż nad nim.

Podczas nauki ważna jest również wygoda siedzenia. Krzesło z regulowaną wysokością siedziska i nachylenia oparcia sprawi, że dziecko nie będzie szybko czuło się zmęczone. 

TUTAJ znajdziesz inne pomysły na aranżację pokoju dziecka.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Dagmara T, 2017-08-13 12:19:23
    Nasza córka od wrzesnia rozpocznie swoją przygodę ze szkołą i właśnie szukamy jakiegoś fajnego biurka. Wiemy, że podoba się jej takie przypominające bardziej toaletkę jest tu jedno bardzo podobne i może faktycznie na takie jej przystaniemy, niech ma też własny udział w wyborze. Oglądaliśmy takie już i chyba zdecydujemy się na to w jagodowymkocie jest naprawdę bardzo ładne i ma świetne schowki w blacie, a jej się właśnie to podoba. Musimy jeszcze pomyśleć czy wybrać normalnie fotel obrotowy, czy jakieś krzesło.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce