Meble.com.pl - komfort na miarę

Modne białe fronty kolekcji Winnie w zestawieniu z elementami w kolorze dębu optycznie powiększą mały pokój dziecka. Fot. Meble Forte

Pokój dziecka. Piękne łóżeczka dla niemowląt

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lip 2017 08:13 (aktualizacja: 02 lip 2017 13:11)

Pierwszy pokój maluszka może być wyjątkowo pięknym miejscem. Zobacz, jakie meble możesz wybrać.

Pierwszy pokój dziecka jest niemałym wyzwaniem dla rodziców. Po pierwsze ma zapewniać bezpieczeństwo, ale również wygodę rodzicom. Po drugie, powinien być po prostu piękny. Połączenie tych elementów może wydawać się trudne. Na szczęście dostępne w sklepach meble dla niemowląt, rozwieją wszelkie obawy.

Urządzając pokój dziecka myślimy, że najważniejsze jest łóżeczko. Owszem, to mebel bardzo istotny i powinniśmy pamiętać, aby był odpowiednio bezpieczny. Szczebelki powinny mieć niewielkie odległości, aby maluszek nie włożył między nie główki, regulowana wysokość stelaża pozwoli zmieniać jego położenie, dopasowując do wieku dziecka. Warto pamiętać również o takich udogodnieniach, jak zdejmowany bok łóżeczka, dzięki czemu mebel posłuży dziecku przez wiele lat.

W pokoju dziecka równie ważne co łóżeczko, są meble do przechowywania. Na wagę złota będzie komoda z przewijakiem, gdzie podczas zmiany pieluszki będziemy mieli wszystkie potrzebne rzeczy tuż pod ręką. Komody z przepastnymi szufladami również doskonale się sprawdzą, bowiem już pierwsze miesiące pokazują rodzicom, jak wiele rzeczy ono potrzebuje. Wyposażając pokój maluszka, warto wybrać poszczególne bryły mebli z tej samej kolekcji. Dzięki temu aranżacja pokoju będzie spójna i ... śliczna.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA