Meble.com.pl - komfort na miarę

W pokoju dzieci w wieku szkolnym dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik na wszystkie rzeczy osobiste i inne drobiazgi. Fot. Raumplus

Pokój dziecka. Pomysły na pojemną i wygodną szafę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 cze 2017 10:41

Szafa powinna się znaleźć nawet w najmniejszym pokoju dziecka. W pojemnej zabudowie zmieści się dziecięca garderoba, różnego rodzaju akcesoria oraz masa zabawek.

Szafa to jeden z ważniejszych elementów pokoju dziecka. Najbardziej funkcjonalne są szafy, które mogą pełnić różne funkcje jednocześnie. Poza standardową czyli przechowywanie rzeczy, może także pełnić rolę osobnego, małego pomieszczenia, za drzwiami którego wygospodarujemy kącik do pracy. 

Innym, także coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest umieszczenie biurka za przesuwanymi drzwiami szafy. Jest to rozwiązanie stosowane szczególnie często w małych pokojach, aby zaoszczędzić miejsce.

Więcej o meblach w pokoju dziecka znajdziesz tu

Wnętrze szafy naszego dziecka powinno być odpowiednio zaprojektowane, aby pomieściła wszystkie potrzebne rzeczy. Musi się w niej znaleźć zarówno miejsce na ubrania, jak też bieliznę, sprzęt sportowy czy książki. Przed zakupem szafy warto zastanowić się jakie elementy powinny się w niej znaleźć. Musimy pamiętać, że zwykłe półki, możemy zastąpić praktycznymi wysuwanymi koszami czy szufladami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA