Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Nest zapewniają nie tylko wygodną przestrzeń do wypoczynku, ale również wiele ciekawych schowków i szafek. Fot. Vox

Pokój dziecka. Super meble dla rodzeństwa

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 paź 2016 08:16 (aktualizacja: 14 paź 2016 11:28)

Urządzenie funkcjonalnego pokoju dla rodzeństwa nie jest niemożliwe. Podpowiadamy, jakie meble wybrać. Dzieci je z pewnością pokochają.

Urządzenie pokoju dla dziecka sprawia często rodzicom spory problem. Co, jeśli musimy urządzić miejsce do wypoczynku, nauki i zabawy dla rodzeństwa mieszkającego w jednym pokoju? Problem wydaje się być jeszcze większy. Ne szczęście są meble, które rozwiążą je wszystkie.

Aranżacja pokoju dla rodzeństwa jest tym trudniejsza, że każde z dzieci ma z pewnością inne upodobania i inny rytm dnia. Jaki jest więc sposób, aby w jednym pomieszczeniu zapewnić dzieciom przestrzeń, odpowiednie warunki do nauki i spania, ale i prywatność jednocześnie? Warto postawić na sprytne meblościanki oraz łóżka piętrowe.

W pełni zabudowane systemy mebli, które tworzą meblościankę przeznaczoną dla dzieci to również doskonałe rozwiązanie do małych pokoi. Dzięki temu, że zastosowano w nich piętrowe łóżka, a na półki i szafki wykorzystano każdą, nawet najmniejszą przestrzeń, meble te są "skondensowane" i zajmują relatywnie niewiele miejsca. Ponadto prezentują się atrakcyjnie dla dzieci, przez co chętniej rodzeństwo będzie spędzać czas razem.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA