Meble.com.pl - komfort na miarę

Biurko First z zamykanym blatem. Biel i jasne drewno idealnie wpiszą się skandynawski styl wnętrza. Fot. Timoore

Pokój dziecka. Zobacz 10 najciekawszych biurek

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 lip 2015 09:47 (aktualizacja: 02 lip 2015 08:13)

Wygodne, modne i niezwykle funkcjonalne. Zobacz, jak niesamowite są współczesne biurka dedykowane do pokoju dziecięcego.

Biurko to niewątpliwie jeden z najważniejszych mebli w pokoju ucznia. Nie tylko nastolatka, ale przede wszystkim małego dziecka, które dopiero co rozpoczęło swoją przygodę ze szkołą. Od samego początku warto uczyć dziecko odrabiania lekcji przy biurku. Wykonywanie tej czynności gdzie popadnie, na łóżku, podłodze czy w kuchni przy stole, nie da dobrych rezultatów. Do efektywnej nauki potrzebny jest spokój i odpowiednie miejsce.

Współczesne modele biurek dla dzieci nie są na szczęście tak "nudne", jak jeszcze kilka lat temu. To nie tylko blat i nogi, ale również cała masa udogodnień, które pomogą najmłodszym zachować porządek, dadzą odpowiednią przestrzeń, ale również sprawią niemało frajdy. Popularne modele mają dziś półkę pod blatem, nadstawki ze schowkami oraz design odpowiadający obowiązującym trendom. Są estetyczne, ale ich główną domeną jest funkcjonalność. Zobaczcie 10 najciekawszych modeli biurek. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA