Meble.com.pl - komfort na miarę

W takim łóżku z pewnością można nie tylko spać. Specjalna nakładka sprawi, że górna leżanka będzie wyglądała jak dach domku. Fot. HousingUnits

Pokój dziecka. Zobacz świetne łóżka dla najmłodszych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 gru 2015 11:45 (aktualizacja: 08 gru 2015 08:06)

Pokój dziecka to miejsce wyjątkowe, które powinno najmłodszym zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale również pole do beztroskiej zabawy.

Łóżko w pokoju dziecka nie musi być zwyczajnym meblem. Modele, które swoim wyglądem odbiegają nieco od standardowego, mogą zapewnić dziecku wspaniałą rozrywkę i sprawić, że będzie ono chętnie przebywało w swoim pokoju.

Dla mniejszych dzieci doskonałym rozwiązaniem są łóżka na antresoli. Nie są one jednak tak samo wysokie, jak modele dla starszych dzieci. Pod antresolą mogą mieścić się półki na zabawki lub pusta przestrzeń, która zasłonięta kotarą, będzie imitowała zamek królewny czy piracki statek. Takie rozwiązanie sprawi, że łóżko będzie nie tylko miejscem wypoczynku, ale również strefą wspaniałych zabaw. 

Równie ciekawym meblem są łóżka wyglądem przypominające domki. Leżanki osadzone wyżej, odpowiednio zabudowane, zapewniają pole do zabaw, wygodne i bezpieczne miejsce do spania, jak również sprawiają, że aranżacja pokoju dziecięcego jest nietypowa i bajeczna. 

Zobacz, jakie propozycje niestandardowych łóżek dziecięcych przygotowaliśmy w galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA