Meble.com.pl - komfort na miarę

System Linate to nowoczesna kolekcja w bieli, która przełamana została delikatnymi wstawkami z drewna. Cena zestawu na zdjęciu: 2934 zł. Fot. Meble Wójcik

Pokój dzienny. Kolekcje za mniej niż 4 tysiące

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 31 gru 2014 08:27

Salony meblowe pękają w szwach od ilości kolekcji do salonu w najróżniejszych stylach i wykonanych z przeróżnych materiałów. Jeśli szukacie pięknych, modnych i niedrogich mebli, to dziś prezentujemy kolekcje za mniej niż 4 tysiące złotych.

Mając dużą sumę pieniędzy nie jest trudno urządzić ciekawie i gustownie salon. Co, jeśli nie możemy sobie pozwolić na wydanie kwoty większej niż 4 tysiące złotych? Okazuje się, że w tym przedziale cenowym wybór jest równie duży i co najważniejsze - ciekawy. 

Już za 4 tysiące możemy kupić pełną kolekcję mebli do salonu, w skład której wchodzą pojemna komoda i szafa, witryna, półki ścienne, szafka RTV oraz kawowy stolik, czyli wszystko to, czego potrzeba aby salon był pełny i funkcjonalny. Dzięki takiej ilości mebli z powodzeniem znajdziemy miejsce na schowanie obrusów, stołowej porcelany - wyjmowanej tylko od święta, najróżniejszych bibelotów, ważnych dokumentów czy książek. 

Kolekcje mebli do salonu w cenach do 4 tysięcy złotych wykonane są najczęściej na bazie płyty MDF oraz pokryte okleiną - w pełnym kolorze lub imitującą naturalne drewno. Te, z powłoką przypominającą drewno niejednokrotnie do złudzenia naśladują naturalny surowiec i wyglądają równie okazale jak meble z pełnego masywu drewna. Wiele kolekcji wyposażonych jest także w oświetlenie LED, które w salonie może stanowić nie tylko dodatkowe źródło światła, ale również interesującą dekorację.  

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy wiele ciekawych kolekcji mebli do salonu, a każda z nich kosztuje nie więcej niż 4 tysiące złotych.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA