Meble.com.pl - komfort na miarę

System "CORANO" to połączenie bieli z ciepłem koloru dębu. Dodatkowo w przeszklonych segmentach zastosowano ciepłe oświetlenie, które idealnie komponuje się z drewnianymi elementami, tworząc w pomieszczeniu ciepły i klimatyczny nastrój. Fot. Bydgoskie Meble

Pokój dzienny. Wybierz komodę z oświetleniem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 sty 2015 18:31 (aktualizacja: 27 sty 2015 08:21)

Dodatkowe światło w salonie zawsze się przydaje. Szczególnie, jeśli jest ukryte w pięknych meblach. Zobaczcie doskonale oświetlone komody.

Komody jakie najczęściej stawiamy w salonie, należą do jednej kolekcji mebli. Wszystkie meble utrzymane są więc w tym samym tonie i tworzą razem doskonałą kompozycję. Jeśli zależy nam na stylowym wnętrzu, to warto wybrać spośród dostępnych w sklepach kolekcji, które posiadają przeszklenia. Są one bowiem bardzo często wyposażone w oświetlenie, które zapalone wieczorami, wprowadza do wnętrza wspaniały nastrój.

Oprócz zalet czysto estetycznych, są to meble także bardzo praktyczne. W komodzie z oświetleniem można, niczym w muzealnej gablocie, wyeksponować rodową zastawę czy wszelkie inne przedmioty, którymi lubimy się chwalić. Ponadto, oświetlenie wydobywające się zza szklanej witryny komody stanowi doskonałe, dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie piękne komody udekorowane światłem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA