Meble.com.pl - komfort na miarę

System Linate to nowoczesna kolekcja w bieli, która przełamana została delikatnymi wstawkami z drewna. Cena zestawu na zdjęciu: 2934 zł. Fot. Meble Wójcik

Pokój dzienny. Zobacz świetne kolekcje do 3 tysięcy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 lut 2015 13:18 (aktualizacja: 27 lut 2015 08:03)

Kupno mieszkania czy domu to dziś ogromny wydatek, dlatego warto pomyśleć, na czym możemy przyoszczędzić. Dziś zaprezentujemy wam kolekcje, na które nie wydacie więcej niż 3 tysiące złotych.

Kiedy kupujemy nowe mieszkanie lub budujemy dom wydatki kumulują się, a niekiedy potrafią osiągnąć niebotyczne rozmiary. Staramy się wówczas przyoszczędzić na poszczególnych elementach. O ile kosztem budowy domu nie warto tego robić, tak wyposażając wnętrze, możemy z powodzeniem tych oszczędności poszukać.

Tańsze meble wcale nie muszą oznaczać gorszej jakości. Ich niższa cena opiera się wyłącznie na tym, że wykonane zostały nie z naturalnego drewna, a z płyty MDF, jednak wykończeniem i jakością wewnętrznych systemów wcale nie odbiegają od droższych mebli. Wiele dostępnych na rynku kolekcji mebli ze średniej półki cenowej jest wykończona naturalnymi fornirami, dzięki czemu do złudzenia przypominają meble z naturalnego surowca. 

Zapraszamy do galerii zdjęć i zachęcamy do komentowania, które z prezentowanych przez nas kolekcji podobają się wam najbardziej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA