Meble.com.pl - komfort na miarę

Biurko Spot Young pozwala na wygodną pracę dla dwójki dzieci jednocześnie. Można je ustawić na środku pokoju, jak również uzupełnić je o praktyczne organizery. 690 zł. Fot. Vox

Pokój ucznia. 10 najlepszych biurek plus ceny

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 paź 2016 12:04 (aktualizacja: 21 paź 2016 13:58)

Dobrze dopasowane biurko, to inwestycja w przyszłość dziecka. Aby czerpać przyjemność z nauki, trzeba bowiem lubić swoje miejsce pracy. Na szczęście producenci dają nam szeroki wybór mebli.

Niestety ciężko jest kupić jedno biurko, które starczy na wszystkie szkolne lata. Dzieci rozpoczynające swoją przygodę ze szkołą potrzebują bowiem znacznie mniejszej powierzchni do nauki niż np. licealiści. Dlatego też pierwsze biurko nie powinno być zbyt duże. Dziecku wystarczy blat głęboki na 50 cm i szeroki na maksymalnie 75 cm. Równie dobrze zamiast klasycznego biurka sprawdzi się stolik.

Dla starszego ucznia biurko powinno być już większe niemal dwa razy. Warto wybierać meble, które można modyfikować - opuszczać i podnosić blat, dopasowywać dostawki czy regulować kąt nachylenia blatu. Doskonałym sposobem na funkcjonalną przestrzeń do nauki są również dziecięce meblościanki, gdzie biurko okala system półek i szafek. To pozwala mieć wszystko pod ręką i zachować porządek.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA