Meble.com.pl - komfort na miarę

Solidny kawałek drewna to doskonały element na stół, np. taki jak "Frame". Fot. Miloni

Pokój z jadalnią. Najpiękniejsze stoły i krzesła

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 lut 2015 15:18 (aktualizacja: 17 lut 2015 07:59)

Jeśli musimy postawić stół w pokoju dziennym, warto wybrać model, który będzie zachwycał kształtem i cieszył przez długie lata doskonałą jakością wykonania. Dziś prezentujemy modele, które oprócz funkcji praktycznych, pełnią też rolę dekoracyjną.

Jadalnię w pokoju dziennym można zobaczyć szczególnie w małych mieszkaniach, gdzie wąska kuchnia nie pozwala na wstawienie do niej stołu. Łatwiej to miejsce uszczknąć z pokoju gościnnego. Stół można postawić pomiędzy otwartą kuchnią, a pokojem, dzięki czemu będzie on oddzielał pomieszczenia. W większych mieszkaniach warto wygospodarować dla niego więcej miejsca. Szczególnie ciekawie prezentują się jadalnie umiejscowione pod dużym oknem, a najlepiej przy wyjściu na taras. Oczywiście należy pamiętać, że jadalnia powinna się znajdować możliwie jak najbliżej kuchni. To rozwiązanie praktyczne i poręczne. 

Jeśli stół i krzesła musimy ustawić w pokoju dziennym, warto wybrać taki model, który będzie dla niego także dekoracją. Szczególnie modne są obecnie stoły z cienkimi, szklanymi blatami oraz modele łączące kontrastujące ze sobą materiały, jak drewno i stal, czy też stal i szkło. Decydując się na taki stół sprawimy, że jadalnia wewnątrz dziennego pokoju stanie się jej integralną częścią oraz ozdobą, a nie przykrym obowiązkiem, związanym z brakiem miejsca w kuchni. 

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie prezentujemy na prawdę wyjątkowe stoły...

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA