Meble.com.pl - komfort na miarę

Duża ściana w pełni zabudowana półkami to dobra propozycja dla osób, które mają dużo książek. W tym segmencie uwzględniono także miejsce na tv. Fot. B&B Italia

Półki na ścianie. Praktyczna dekoracja w twoim domu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 wrz 2014 10:37 (aktualizacja: 12 wrz 2014 08:42)

Półki na ścianie to praktyczny rodzaj mebla, który jednocześnie może stanowić ozdobę całego pokoju. Dzięki kreatywnym pomysłom, jak łączenie geometrycznych form czy różnych kolorów, do pomieszczenia można wprowadzić niepowtarzalny styl.

Stanowią doskonałą powierzchnię do przechowywania domowych bibelotów, zaś osadzone na mocnych wspornikach mogą również służyć jako miejsce na książki. Dzięki nim ściany w domu nie wydają się puste, dają także wrażenie przytulności. 

Podejście do mebli, jakimi są półki może być różne. Są zwolennicy klasycznych, prostych desek powieszonych w określonym schemacie, są też tacy, którzy wybierają modele o ciekawych formach i umieszczają je niedbale na ścianie.

Bez różnicy jaką formę się wybierze, półki stanowią ciekawe uzupełnienie przestrzeni domowej. Jeśli więc chcemy uniknąć wrażenia "niedokończonego wnętrza" bądź je ocieplić to warto powiesić na ścianie półki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA