Meble.com.pl - komfort na miarę

Beże wcale nie muszą być nudne. Widoczna na zdjęciu kolekcja, choć utrzymana w barwach ziemi, ma ciekawe motywy kwiatowe, które zwracają na siebie uwagę. Fot. Istikbal

Pomysł na kwiaty w salonie. Wybierz modne motywy florystyczne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 marz 2015 08:57 (aktualizacja: 19 marz 2015 08:41)

Florystyczne motywy w salonie sprawią, że wiosną będziemy się cieszyć przez cały rok. Sofy w kwiecistych tkaninach, tapety doskonale oddające piękno natury to najlepsze pomysły na kwiaty w salonie.

Natura jest nieskończonym źródłem inspiracji. Aby we wnętrzu przez cały czas czuć powiew kolorowej i pachnącej wiosny, wystarczy zastosować florystyczne motywy. Ornamenty inspirowane kwiatowymi kształtami sprawią, że salon nabierze wyjątkowej elegancji. Kwieciste wzory, widoczne na ścianach lub poszyciu mebli, będą stylowym dodatkiem do wnętrza. Zaś kolorowe, zwiewne wzory kwiatków, dodadzą przestrzeni lekkości i beztroskiej przytulności. 

Z kwiatami można jednak łatwo przesadzić. Chcąc wprowadzić ten motyw do wnętrza, warto się zastanowić w jaki sposób chcemy go wyeksponować. Sofa pokryta tkaniną w kolorowe kwiaty może całkowicie zdominować aranżację pokoju. Jeśli więc mamy taki mebel w salonie, zrezygnujmy z kwiecistych tapet, na rzecz jednobarwnych ścian. Będą one doskonałym tłem dla wielobarwnej sofy. Motywy florystyczne dobrze czują się solo. Zestawione ze zbyt wieloma wzorami naraz, mogą salon całkowicie przytłoczyć.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie ciekawe pomysły na kwiaty w salonie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA