Sypialnia Skey. Fot. Swarzędz Home

Sypialnia Skey. Fot. Swarzędz Home

  • Autor: bm
  • 29 paź 2017 18:01 (aktualizacja: 31 paź 2017 11:27)

Pomysł na sypialnię - zobacz 20 kolorowych łóżek!

Kolor do sypialni można wprowadzić na różne sposoby - może pojawić się w dodatkach, na ścianach, w meblach - w zależności od naszych upodobań. Odważnym, ale za to efektownym rozwiązaniem będzie kolorowe łóżko - najważniejszy element sypialni. Zobacz 20 ciekawych pomysłów!

Największe pole do popisu dla projektantów i producentów stwarzają łóżka tapicerowane w całości lub wyposażone w miękkie wezgłowie. Wybór tkanin i skór w rozmaitych kolorach jest bowiem bardzo szeroki. Największą popularnością cieszą się łóżka tapicerowane miękkimi, welurowymi tkaninami, ale ciekawym rozwiązaniem są też te o fakturze lnu czy tweedu. Często stosowanym zabiegiem dekoracyjnym są pikowania zagłówka lub przeszycia wykonane w taki sposób, że ta część łóżka wygląda, jakby składała się z wielu elementów (np. łóżko "Possi" BRW lub "Linea" firmy Libro). Moda na jak największe wezgłowia łóżek sprawia, że stają się one wręcz elementem ściany, tworząc przytulne, miękkie wsparcie dla pleców np. podczas wieczornej lektury. 

A jakie kolory w sypialni lubimy najbardziej? Z przedstawionych w galerii inspiracji wynika, że powodzeniem cieszą się różne odcienie koloru niebieskiego, a także czerwień, głęboki róż, zielenie i szarości. Często łączone są z elementami w odcieniach drewna lub w bieli, które nieco łagodzą wyrazisty efekt.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce