Meble.com.pl - komfort na miarę

Łoże Milonga posiada pojemnik na pościel otwierany bez wysiłku, dzięki nowoczesnemu stelażowi z siłownikami gazowymi. Fot. Kler

Praktyczne łóżka z pojemnikiem na pościel

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 kwi 2016 11:23

Łóżko z pojemnikiem pomoże schować pościel, ale również zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Zobacz najciekawsze modele.

Przechowywanie pościeli jest wbrew pozorom bardzo istotną sprawą. Jeśli nasza sypialnia jest miejscem całkowicie odizolowanym i nikt postronny do niej nie zagląda, możemy pozwolić sobie na zaścielenie łóżka kołdrą, a następnie dekoracyjną narzutą. Jeśli jednaki zaglądają do niej dzieci, a co więcej, zdarza im się skakać po łóżku, lepiej jest zabezpieczyć pościel zdejmując ją z materaca. Gdzie jednak ją wówczas schować?

Najlepszym sposobem będzie wybór łóżka z pojemnikiem na pościel. Producenci proponują nam dwa rodzaje mebli, z pojemnikiem znajdującym się pod stelażem, tzw. skrzynią lub z szufladami wysuwanymi spod łóżka. Obie wersje są bardzo praktyczne, jednak wybierając łóżko z pojemnikiem warto sposób przechowywania dopasować do wielkości sypialni. Jeśli wnętrze jest bardzo małe, lepszym wyborem będzie pojemnik, do którego dostać się możemy za pomocą uniesienia do góry materaca. Wbrew pozorom nie jest to ciężka czynność, bowiem łóżko wyposażone jest w specjalne podnośniki, które pozwalają nam unieść materac dosłownie jedną ręką. Jeśli w sypialni nie ogranicza nas mała przestrzeń, możemy z powodzeniem wybrać również model z szufladami. Warto jednak pamiętać, że zapewniają one mniejszą ilość miejsca do przechowywania pościeli. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA