Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Aspero. Fot. Paged Meble

Przechowywanie w salonie. Zobacz najnowsze meble modułowe

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lut 2016 10:32 (aktualizacja: 25 lut 2016 08:07)

Tak wiele rzeczy, a tak mało miejsca. Zamiast rezygnować z kupowania pięknych przedmiotów, lepiej wyposażyć salon w odpowiednie meble do przechowywania. Najlepsze będą modułowe.

Meble modułowe szturmem podbiły serca Polaków. Nic w tym dziwnego, bowiem to najbardziej praktyczne meble, jakie można sobie wyobrazić po znanej wszystkim meblościance. 

Ich ogromną zaletą jest duża ilość miejsca do przechowywania. Znajdziemy tu otwarte półki na książki, przeszklone witryny, w których możemy eksponować piękne przedmioty czy klasycznie zamykane frontami. Są również praktyczne szuflady, a nawet szafki ze specjalną membraną, za którą możemy ukryć sprzęt audio. Jednak oprócz tych przydatnych cech, meble modułowe mają jeszcze jedną, niepodważalną zaletę. Pozwalają nam samodzielnie kreować wygląd segmentów mebli. Możemy wybierać spośród wielu elementów, które następnie sami ustawiamy według własnych potrzeb. Dzięki temu to my decydujemy, jak mają wyglądać nasze meble w salonie.

Modułowe rozwiązania są szczególnie praktyczne w małych, często nieustawnych wnętrzach. Możemy dopasować meble do wnęk, pod skosy czy do wąskich pomieszczeń. Wszystko to sprawia, że wnętrza w których mieszkamy stają się bardziej funkcjonalne, a tym samym wygodne. 

W galerii zdjęć prezentujemy najciekawsze kolekcje mebli modułowych do salonu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA