Meble.com.pl - komfort na miarę

Iberia dostępna jest w kolorach dąb platinum i dąb kasztanowy. Obie wersje wprowadzą do salonu ciepły, nastrojowy klimat. Fot. BRW

Przechowywanie w salonie. Zobacz praktyczne meblościanki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 cze 2015 09:27 (aktualizacja: 25 cze 2015 09:56)

Jak ukryć chaos w salonie, schować niechciane na widoku przedmioty i przede wszystkim, jak znaleźć na to wszystko miejsce? Najlepiej sprawdzi się meblościanka. To mebel niezawodny pod każdym względem.

Nastaje czasem taki dzień, kiedy zauważamy, jak wiele przedmiotów zgromadziliśmy przez lata. Nie warto wszystkiego od razu wyrzucać. Lepiej znaleźć sposób, jak sprytnie schować i poukładać, a także wyeksponować część z nich. 

Przechowywanie w salonie to niełatwe zadanie. Duża ilość przedmiotów ustawiona na widoku, może sprawić, że zapanuje w nim chaos. Lepiej więc, część rzeczy po prostu schować. Do tego zaś doskonale przyda się meblościanka. Ten znany od lat mebel wciąż jest popularny. Przeszedł liczne metamorfozy, jednak wciąż uważany jest za najpraktyczniejszy mebel do pokoju dziennego. Nic dziwnego. Pełno w nim schowków, odkrytych półek, witryn, szafek i szuflad. Znajdą się również modele z wbudowanym barkiem, oświetleniem w witrynach oraz nowoczesnymi systemami cichego zamykania. Wszystko dostosowane do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Współczesne meblościanki mają również ciekawy design. W salonach meblowych znajdziemy je w niemal wszystkich kolorach i rodzajach forniru. Modne są obecnie modele w bieli na wysoki połysk, jak również wykończone naturalnym fornirem w jasnych odcieniach drewna. Jeśli zależy nam na wyeksponowaniu przedmiotów w salonie, warto wybrać model z przeszklonymi frontami, w których zamontowano oświetlenie. 

Przechowywanie w salonie już nie będzie problemem. Zobaczcie kolekcje mebli, dzięki którym w twoim salonie zapanuje ład i porządek. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA