Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do sypialni Raflo charakteryzują się delikatnym, jasnym odcieniem drewna i zdobionymi bokami brył. Cena łóżka: 599 zł. Fot. Black Red White

Przytulne łóżka do sypialni. Ceny!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 kwi 2016 09:28 (aktualizacja: 22 kwi 2016 13:56)

Sypialnia powinna być miejscem przytulnym, sprzyjającym odpoczywaniu. Zobacz, jakie łóżka oferują producenci.

Na przytulność sypialni składają się nie tylko jasne kolory ścian, czy miękkie tkaniny, ale przede wszystkim meble. W sklepach meblowych znajdziemy wiele kolekcji, dzięki którym wnętrze sypialni będzie przytulne i ciepłe. 

Urządzając sypialnię warto wziąć pod uwagę meble, które wykończone są dekorem drewna. Drewno w naturalny sposób ociepla pomieszczenia i sprawia, że są bardziej przytulne - szczególnie to w jasnym odcieniu. Dobrodziejstwo jasnych barw polega także na tym, że powiększają one optycznie pomieszczenia. Dlatego jasne kolory będą doskonałe do aranżacji małej sypialni. Wśród mebli z dekorem drewna największą popularnością cieszą się kolekcje imitujące dąb.

Ciekawym pomysłem na ocieplenie wnętrza sypialni, są również łóżka tapicerowane. Ich miękka, prosta forma sprawia, że przestrzeń spania prezentuje się wyjątkowo przytulnie. Ponadto łóżka tapicerowane mają wygodne zagłówki, które zapewniają doskonałe wsparcie dla pleców podczas czytania przed snem.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA