Meble.com.pl - komfort na miarę

Pufy to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ze względu na ograniczenia przestrzeni mieszkaniowej trudno jest znaleźć miejsce na tradycyjny fotel czy szezlong. Projekt wnętrza: Karolina i Artur Urban. Fot. Bartosz Jarosz.

Puf w kolorze. Modny akcent w twoim salonie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 wrz 2014 11:03 (aktualizacja: 22 wrz 2014 08:25)

Puf to nieco niedoceniony element aranżacji wnętrza, warto jednak poświęcić mu trochę uwagi. Tym bardziej, że aktualne propozycje naprawdę zaskakują swoim wzornictwem i funkcjonalnością. Zobaczcie sami...

Pufy to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ze względu na ograniczenia przestrzeni mieszkaniowej trudno jest znaleźć miejsce na tradycyjny fotel czy szezlong. Ich zalet nie sposób pominąć. Służy nie tylko jako dodatkowe miejsce do siedzenia - dzięki specjalnym nakładkom świetnie sprawdza się jako stolik kawowy. Dodatkowo pufy o większych rozmiarach pełnią rolę sprytnej skrytki na gazety i drobne przedmioty codziennego użytku, a także jako funkcjonalny podnóżek pod nogi.

Warto wspomnieć, że choć pufy podobnie jak fotele najczęściej stanowią uzupełnienie zestawów wypoczynkowych, są jednak znacznie praktyczniejsze pod względem aranżacyjnym, ponieważ z powodzeniem mogą być traktowane jako element autonomiczny aranżacji wnętrza. Możemy np. zakupić puf w zupełnie innym kolorze czy wzorze obicia i zestawić go z innymi meblami. Co więcej ten niewielki mebel jest lekki do przeniesienia, a co za tym idzie podatny na szybką zmianę aranżacji. Można go także dokupić na późniejszym etapie meblowania, gdy wszystkie meble już mamy. 

Ich wybór na rynku – podobnie jak wszystkich innych mebli tapicerowanych – jest bardzo bogaty. Jeśli w salonie mamy do dyspozycji dużo miejsca, warto zdecydować się na bardzo modny, duży kwadratowy puf.  Ci, którzy muszą liczyć się z ograniczeniem przestrzeni mogą postawić na zgrabny kwadratowy puf np. w kolorze szaro-czerwonym. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA