Puf do sypialni Wing. Fot. Bonaldo

Puf do sypialni Wing. Fot. Bonaldo

  • Autor: bm
  • 28 wrz 2017 09:49 (aktualizacja: 29 wrz 2017 11:39)

Pufy i stołki - sprawdzą się w każdym wnętrzu!

Pufy, stołki i ławki to niewielkie elementy pełniące funkcje siedzisk, ale i dodatkowych miejsc do przechowywania podręcznych drobiazgów. Przydają się w każdym wnętrz, zwłaszcza że łatwo je przenosić i ustawiać tam, gdzie są w danej chwili najbardziej potrzebne. Niektóre są naprawdę piękne!

Nie zajmują wiele miejsca, a często okazują się niezastąpione. Łatwe do przestawiania, zawsze pod ręką i w dodatku mogą stanowić ciekawy akcent stylistyczny we wnętrzu. Pufy, ławki i stołki to meble, które mogą być integralną częścią kolekcji meblowych, ale równie dobrze mogą być samodzielnymi elementami, różniącymi się kolorystyką, materiałem i formą od pozostałych mebli. Gdy nie są potrzebne, można je ukryć pod stolikami i ławami, bądź ustawić w dogodnym miejscu przy łóżku lub nocnej szafce.

W zależności od wystroju wnętrz możemy wybrać modele charakteryzujące się prostą, subtelną formą bądź też takie, które posiadają stylizowane wykończenia, a ich siedziska są tapicerowane tkaniną dekoracyjną. Stołek lub ławka to też okazja do odrobiny wzorniczego „szaleństwa” - amatorzy zachowawczo urządzonych wnętrz mogą dodać im nieco ekstrawaganckiego charakteru. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce