Meble.com.pl - komfort na miarę

Tapczan "Belisa" dostępny w ofercie Agata Meble. Sofa z funkcją spania i wbudowanym mechanizmem ułatwiającym rozkładanie mebla, a także z pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wbudowane sprężyny faliste oraz sprężyny typu bonell zwiększają komfort siedzenia. Fot. Agata Meble

Rozkładana wersalka. 10 nowości prosto ze sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 paź 2014 11:15 (aktualizacja: 22 paź 2014 08:01)

Wersalki to rozwiązanie idealne do niewielkich salonów. Zobaczcie nasze propozycje, wszystkie są dostępne w ofercie polskich sklepów meblowych.

Meble wypoczynkowe powinny być funkcjonalne i dopasowane do naszych potrzeb. W tym kontekście warto poświęcić trochę uwagi wielofunkcyjnym wersalkom i tapczanom. Są one praktyczne, ponieważ dzięki nim będziemy zawsze przygotowani na wizyty niespodziewanych gości.

Wersalka i tapczan to meble bardzo często ze sobą mylone. A to dlatego, że ich kształt i budowa są dość podobne. Różnica między nimi jest jednak znaczna. Tapczan ma twardsze siedzisko i oparcie, często ma też specjalną ściankę, która pełni funkcję oparcia, ale jednocześnie wymusza ułożenie mebla przy samej ścianie. Dodatkowo ma on dość specyficzną budowę, która bardziej pasuje do wystroju sypialni. Wersalka natomiast jest bardziej praktyczna i ma nieco wygodniejsze siedzisko.

Dziś prezentujemy zarówno tapczany jak i wersalki, które z pewnością wyróżnią się na tle salonu. Hitem sezonu są modele o jaskrawych kolorach, które przynoszą świeżość pomieszczeniom. W innych propozycjach dekoracyjne tkaniny z wyraźną fakturą tworzą harmonijną całość niezależnie od kolorystyki wnętrza, dzięki zastosowaniu barw z palety "kawa z mlekiem" - czyli beżu i brązu. Z kolei, siedziska utrzymane w minimalistycznej formie to idealna propozycja dla osób, które kochają meble proste, ale bogate w wyrazie. W takich kolekcja surowość form łagodzona jest przez mniejsze i większe poduchy oparciowe, zaokrąglony przód siedziska, dekoracyjne szwy czy też metaliczne nóżki.

Zobaczcie ofertę sklepów...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA