Meble.com.pl - komfort na miarę

W zestawie modułowym "Elements" marki New Look (IMS Group) można połączyć elementy w dowolnej konfiguracji. Fot. IMS

Różne wersje jednej sofy - wybierz idealny układ

  • Autor: Beata Michalik
  • 12 maj 2014 23:01 (aktualizacja: 16 maj 2014 08:17)

Możesz zaaranżować swój kącik wypoczynkowy w dowolny sposób, w zależności od upodobań, a także kształtu i wielkości pomieszczenia - tak producenci zachęcają klientów do zakupu mebli modułowych. I coś w tym jest - konfigurowanie sof, foteli i narożników ma w sobie coś z dziecięcej układanki... A kto z nas tego nie lubi?

Szczęśliwi posiadacze przestronnych salonów o dużym metrażu mają tak naprawdę nieograniczone możliwości jeśli chodzi o zaaranżowanie kącika wypoczynkowego. To właśnie dla nich producenci mebli tapicerowanych tworzą zestawy składające się z wielu elementów, które można dowolnie konfigurować. Możemy "bawić się" takimi meblami, ustawiając je - stosownie do okoliczności - w narożniki, sofy z oddzielnymi pufami, a nawet kanapy o trzech bokach - te ostatnie idealnie sprawdzają się jako miejsca do rodzinnych lub towarzyskich spotkań.

Wybierając meble modułowe, mamy różne opcje - niektóre z kombinacji musimy zaplanować z góry, już w momencie zakupu (lub zamówienia) kanapy. Inne meble z kolei są przystosowane do tego, aby dowolnie zmieniać ich układ w trakcie użytkowania - te są szczególnie praktyczne, ponieważ możemy samodzielnie dopasowywać je do własnych potrzeb, chociażby poprzez dołączanie lub odłączanie pufa czy części narożnikowej, jak również poprzez "manewrowanie podłokietnikami i oparciami, które w razie potrzeby mogą stworzyć dodatkową powierzchnię do siedzenia lub przekształcić się w podręczny stolik. Jeśli jeszcze dołożymy do tego dodatkowe funkcje (np. spanie, relaks czy regulacja zagłówków i podnóżków) - to możemy uznać, że mamy do czynienia z maksymalnym komfortem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii sof modułowych w różnych wariantach!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA