Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Mosaic marki Bernhardt. Fot. Open Space Interiors

Rustykalne meble z nutą glamour

  • Autor: Marta Pancewicz
  • 19 paź 2017 08:18

Nowa kolekcja mebli, która jest odpowiedzią na trendy we współczesnym designie. Przewrotnie łączy styl glamour z elementami rustykalnymi.

Mosaic to kolekcja mebli, która przewrotnie łączy styl glamour z elementami rustykalnymi. Meblom proponowanym przez amerykańską markę Bernhardt nie można odmówić elegancji i iście amerykańskiego splendoru. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają wykorzystaniu litego drewna dębowego. Ten szlachetny materiał wybarwiony został w ciepłym kolorze taupe, i dodatkowo uzupełniony detalami wykonanymi ze skóry, szkła, szczotkowanej stali i nieczęsto obecnie stosowanymi elementami z mosiądzu.

Mosaic to także odpowiedź na trendy we współczesnym designie. Wiele modeli posiada modne trójwymiarowe wykończenia powierzchni przypominające przestrzenne mozaiki. Z prostymi liniami mebli doskonale współgra podbijająca wnętrza ciemna paleta kolorystyczna. Wszystkie modele Mosaic – stoły, konsole, krzesła, stoliki, komody oraz łóżka – znajdziemy w salonach Open Space Interiors, firmy specjalizującej się w dystrybucji luksusowego amerykańskiego designu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA