Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Summer". Fot. Meble Wójcik

Salon w domu. Wybierz meble z dekorem drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 lis 2014 18:42 (aktualizacja: 04 lis 2014 08:22)

Meble drewniane, a także imitujące naturalne drewno nigdy nie wyjdą z mody. Prezentują się pięknie jako nowoczesne systemy, jak i te całkowicie klasyczne.

Wcale nie trzeba mieć w salonie kominka, aby stworzyć ciepły i przytulny klimat. Wystarczy zdecydować się na naturalnie piękne meble drewniane. Prawdziwe, lite drewno jest niestety bardzo drogie i można zauważyć, że ten naturalny surowiec ze względu na swoją cenę staje się dziś dobrem rzadkim. Na szczęście są także na rynku meble, które choć wcale nie są wykonane z prawdziwego drewna, do złudzenia przypominają właśnie takie meble.

Dekory imitujące drewno są obecnie produkowane w zaawansowany sposób, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknem sęków, spękań i całej gamy naturalnych elementów, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla mebli z pełnego masywu drewna. Dekory imitujące zarówno nasze rodzime gatunki drzew, jak i te egzotyczne, wprowadzają do wnętrz klimat ciepła i naturalności. Jeśli więc zależy nam na przytulnym i spokojnym wystroju salonu, meble z dekorem drewna będą doskonałym wyborem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA