Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Erika". Dodatkową i charakterystyczną ozdobą całego systemu są duże ciemne, połyskliwe uchwyty. Fot. Fadome

Salon w drewnie – piękno natury we wnętrzu

  • Autor: Piotr Sawczuk
  • 27 sie 2014 12:52 (aktualizacja: 29 sie 2014 10:24)

Meble w kolorach drewna zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ich wzory i wybarwienia przyciągają uwagę i sprawiają, że wnętrze robi się cieplejsze i bardziej przyjazne, niż surowe, nowoczesne salony.

Salon to najważniejsze miejsce w domu. To w nim przyjmujemy gości, organizujemy przyjęcia, dlatego powinien być pomieszczeniem reprezentacyjnym. Meble drewniane lub z materiałów drewnopochodnych, oklejonych fornirem, to pomysł na elegancki i szykowny wystrój salonu. Do drewna pasuje wiele elementów, dodatków. Takie meble dodadzą spokoju, stabilności, ciepła. Idealnie odnajdą się w dużych pomieszczeniach. Dzięki odpowiedniemu doborowi mebli w barwach drewna, spośród bogatej oferty rynkowej, uniknie się poczucia pustki w salonie, która może czasami towarzyszy nowoczesnym aranżacjom.

Najpopularniejsze barwy

Modne barwy mebli do salonu to zdecydowanie różne odcienie dębu, klonu i jesionu, ale także ciemniejsze kolory: mahoń, wiśnia, wenge. Pięknie prezentują się również meble "ala drewno" w nietypowych dla tego materiału kolorach. Barwione na biało, zielono, fioletowo, nadają się do odważniejszych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA