Simple, Vox

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 cze 2017 09:06 (aktualizacja: 26 cze 2017 12:24)

Salon z jadalnią. Wybierz meble z jednej kolekcji

Salon połączony z jadalnią to częsta praktyka zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie, warto wybrać meble z jednej kolekcji.

Urządzenie jadalni i salonu w jednym pomieszczeniu nie musi być trudne. Rozwiązaniem są meble z jednej kolekcji, które pomogą stworzyć spójną aranżację wnętrza. Takich zaś kolekcji, producenci oferuję naprawdę wiele.

Popularnością wciąż cieszą się białe meble, zarówno kolekcje na wysoki połysk, jak i z matowym wykończeniem frontów. Coraz więcej pojawia się również w ofercie producentów, mebli z rysunkiem drewna. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wnętrza naturalne i przytulne. 

Dzięki meblom pochodzącym z jednej kolekcji możemy urządzić salon modnie, ale również spójnie. Wybór tych samych mebli będzie miał również wpływ na optyczne powiększenie wnętrza. Obie strefy - wypoczynku oraz miejsca, w którym jadamy posiłki - będą się bowiem wzajemnie przenikały, dzięki czemu strefa dzienna będzie wyglądała na większą.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce