Zestaw Gabba. Cena sofy dwuoosobowej 1990 zł. Fot. Vox

Zestaw Gabba. Cena sofy dwuoosobowej 1990 zł. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 13 kwi 2018 07:15 (aktualizacja: 13 kwi 2018 13:27)

Sofa do małego wnętrza - zobacz modele w cenie do 3 tys. zł

Niewielka sofa, na której wygodnie usiądą dwie lub trzy osoby, to funkcjonalne rozwiązanie do małego wnętrza. Nie przytłacza pomieszczenia, wygląda zgrabnie i lekko, a komfort siedzenia lub okazjonalnego spania oferuje nie mniejszy niż rozbudowany zestaw wypoczynkowy.

CZYTAJ TEŻ: 20 wyjątkowych kolekcji do sypialni

Kompaktowość to dziś jedna z najbardziej pożądanych cech mebli kupowanych przez polskich klientów. Istotne jest, by nie zajmowała wiele miejsca we wnętrzu, była łatwa do ustawienia niezależnie od układu pomieszczenia, no i przede wszystkim – spełniała swoje zadanie, czyli zapewniała wygodny wypoczynek. Mała sofa może służyć wyłącznie do dziennego lub wieczornego relaksu na siedząco, może też jednak być meblem wykorzystywanym do okazjonalnego spania.

Większość z prezentowanych w naszej galerii sof daje możliwość wyboru rodzaju nóżek, tkanin lub skór spośród szerokich palet kolorystycznych, a także dobrania funkcji relaksu lub funkcji spania. Ostatnio jedną z najbardziej poszukiwanych przez konsumentów rozważających zakup sofy czy narożnika opcją jest zmiana położenia, wysokości i kąta nachylenia zagłówka. Element ten pozwala bowiem na odpoczynek tych części ciała, które są najbardziej zmęczone po długim dniu pracy za biurkiem czy przed komputerem.

Największe zalety małych sof to - obok niewielkich gabarytów - łatwość komponowania z innymi elementami wnętrza, mobilność (taka sofa jest zazwyczaj lekka i łatwa do przesuwania), komfort użytkowania i - zazwyczaj - przystępna cena. Tym razem prezentujemy produkty, które można kupić za mniej niż 3 tysiące złotych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce