Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Calvaro, Etap Sofa. Fot. Etap Sofa

Sofa do salonu. 10 ślicznych nowości plus ceny!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 sty 2015 18:28 (aktualizacja: 27 sty 2015 08:18)

Decydując się na zakup sofy, warto sprawdzić co nowego wypuścili na rynek producenci. Tym bardziej, jeśli chcemy znaleźć naprawdę śliczną sofę.

Nietrudno zauważyć, że producenci mebli tapicerowanych skłaniają się coraz bardziej w stronę minimalizmu. Sofy, jakie znaleźć można dziś w salonach meblowych są być może z wyglądu dość proste, ale zachwycają za to ilością wygodnych funkcji oraz jakością wykonania. 

Najmodniejsze dziś modele sof, to takie, które mają regulowane zagłówki, a także podnóżki. Dzięki temu zapewniają maksymalny komfort dla użytkownika i często nie muszą posiadać nawet funkcji rozkładania. Ważne są dziś też komfortowe podłokietniki. Widać, że producenci zwracają coraz większą uwagę na wygodę konsumenta i na to, że Polacy lubią sobie poleżeć na sofie. Choć wielu z nas ciągle wybiera modele z funkcją spania, to nie jest już ona najważniejszym aspektem przy zakupie. 

Niesłabnącą popularnością cieszą się także narożniki. To chyba najlepszy model sofy do niewielkich wnętrz polskich mieszkań. Zapewnia nie tylko wiele miejsca do siedzenia, ale także do spania. Narożniki mają często wbudowane tak duże pojemniki, że oprócz pościeli znajdzie się w nich dodatkowe miejsce na duży koc. Ponadto są, jak sama nazwa wskazuje, najlepsze do ustawienia w roku pomieszczenia, dzięki czemu przy ich pomocy można łatwo zaaranżować funkcjonalne wnętrze. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA