Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Enjoy" posiada lekką linię, w której największą uwagę przyciąga kubistyczna forma, załagodzona miękkimi kształtami. Siedzisko unosi się na drewnianych nogach lub metalowych płozach. Model "Enjoy" dostępny jest w modnej filcowej tkaninie lub eleganckiej skórze. Cena: od 2083 zł Fot. Etap Sofa

Sofa do salonu. 20 modnych modeli za mniej niż 3 tys.

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lis 2014 12:26 (aktualizacja: 25 lis 2014 08:11)

Nie jest sztuką kupić drogą sofę. Sztuką zaś jest wybrać model ładny, praktyczny i zapłacić za niego mniej niż 3 tysiące złotych. Dziś prezentujemy właśnie takie modele - modne i w doskonałych cenach.

Może się wydawać, że mając jedynie trzy tysiące na sofę, nie kupimy nic ciekawego. Wręcz przeciwnie. Na polskim rynku jest wiele modeli sof i narożników, które nie tylko posiadają dużą ilość funkcji, ale też zaskakują doskonałymi cenami.

Jeśli zależy nam na funkcji spania, to do wyboru są modele, które rozkładają się za pomocą wysunięcia siedziska do przodu lub sofy, których oparcie należy opuścić, aby uzyskać miejsce do leżenia. Oba rodzaje są wygodne i tylko od nas zależy jak codziennie wolimy rozkładać sofę. 

Jeśli nie potrzebujemy rozkładanego mebla w pokoju można śmiało wybrać sofę o znacznie bardziej designerskich kształtach, np. usytuowaną na cienkich, stalowych nóżkach lub modułową, składającą się ze złączanych ze sofą elementów, które można dowolnie ustawiać.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA