Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Knopparp" to dwuosobowy model umieszczony na stalowych nóżkach. Jest trwała, wygodna i ma ciekawy design. Żółta tapicerka będzie ożywiać wnętrze, zaś zdejmowany pokrowiec będzie zawsze gotowy do uprania. Jej niska cena pozwala na zakup kilku sztuk i ustawienia zupełnie jak na aranżacji ze zdjęcia. Cena: 299 zł Fot. IKEA

Sofa do salonu. Wygodne modele do 2 tyś zł

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 wrz 2014 11:24 (aktualizacja: 28 wrz 2014 15:23)

Nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na nową sofę, a jednocześnie szukasz mebla wygodnego i posiadającego ciekawe funkcje? Sprawdź nasze propozycje, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wydać kilkanaście tysięcy złotych na sofę to żadna sztuka. Gorzej jest, kiedy chcemy kupić wygodny mebel, a możemy przeznaczyć na niego nie więcej niż dwa tysiące złotych. Na szczęście na polskim rynku jest wiele ciekawych modeli, które nie tylko zaskakują niewygórowaną ceną, ale jednocześnie są ładne, wygodne i posiadają wszelkie potrzebne funkcje.

Jeśli zależy nam na funkcji spania, to do wyboru są modele, które rozkładają się za pomocą wysunięcia siedziska do przodu lub sofy, których oparcie należy opuścić, aby uzyskać miejsce do leżenia. Oba rodzaje są wygodne i tylko od nas zależy jak codziennie wolimy rozkładać sofę. 

Jeśli nie potrzebujemy rozkładanego mebla w pokoju można śmiało wybrać sofę o znacznie bardziej designerskich kształtach, np. usytuowaną na cienkich, stalowych nóżkach lub modułową, składającą się ze złączanych ze sofą elementów, które można dowolnie ustawiać.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA