Meble.com.pl - komfort na miarę

Demi to narożnik z funkcją spania, wbudowanym mechanizmem ułatwiającym rozkładanie mebla oraz z pojemnikiem na pościel. Do wyboru prawa lub lewa strona ustawienia narożnika. Fot. XForm

Sofa do spania. Propozycje z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 sty 2016 14:26 (aktualizacja: 05 sty 2016 08:14)

Specjalnie dla was wyselekcjonowaliśmy nowości, które za dnia są wygodną sofą, a w nocy przestronnym łóżkiem.

Obecnie czteroosobowa rodzina zazwyczaj korzysta z mieszkania dwu- lub trzy pokojowego. Największy pokój w mieszkaniu nierzadko łączy funkcje gabinetu, salonu i sypialni. W takim pokoju lepiej sprawdza się sofa czy wersalka, którą można w razie potrzeby szybko złożyć.

Rozkładane siedziska warto kupić także do sypialni np. gdy pokój w którym śpimy jest niezbyt duży. Takie sofy znakomicie sprawdzają się także w pokoju dziecinnym albo, gdy chcemy przenocować przyjaciół czy zorganizować zjazd rodzinny. Osobom, które mieszkają w blokach gorąco polecamy meble o mniejszych gabarytach, np. zgrabne sofy 2- i 3-osobowe, wersalki oraz małe narożniki. Szczęśliwi posiadacze dużych mieszkań lub domów mogą zerknąć na większe, przestrzenne i niezwykle komfortowe narożniki. 

„Okazjonalne spanie” - to określenie często kojarzy się ze źle przespaną nocą. Tymczasem kierunki rozwoju segmentu mebli tapicerowanych z funkcją spania i pojemnikiem na pościel pokazują, że wcale nie musi tak być. Już od dawna bowiem producenci wyposażają meble w mechanizmy, które zapewniają pełen komfort leżenia, ale też rozkładania sofy. Ergonomiczne kształty, wytrzymałe tkaniny obiciowe, komfortowe systemy rozkładania - wszystko to ewoluuje właśnie w tym kierunku.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA