Meble.com.pl - komfort na miarę

"Fiftynine" to sofa rozkładana na zwężających się nóżkach z jasnego lub ciemnego drewna i z kolorowymi guzikami. Cena 3810 zł Fot. Formanowa

Sofa do spania. Sprawdź cenę i znajdź swój ideał

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 paź 2014 11:11 (aktualizacja: 15 paź 2014 07:48)

Sofa doskonała to taka, która nie tylko jest wygodna za dnia, ale też można się na niej komfortowo przespać. Specjalnie dla was wybraliśmy modne modele z funkcją spania, idealne do aranżacji stylowych salonów.

Designerskie meble wcale nie muszą być niepraktyczne, a te wyłącznie przeznaczone do codziennego rozkładania, mało estetyczne. Na rynku jest tak duży wybór sof i narożników, że każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie model. Nie ważne czy urządzamy salon w stylu nowojorskiego loftu i potrzebujemy minimalistycznych mebli, czy też w stylu glamour, gdzie sofa koniecznie powinna być tapicerowana połyskującą tkaniną. Ważne jest, aby miała odpowiednie funkcje.

Sofa rozkładana najbardziej przydaje się w niewielkich mieszkaniach, w których nie ma miejsca na oddzielne pomieszczenie służące za sypialnię. Jednak nawet w dużych dobach warto jest wybierać do salonu sofy, które posiadają funkcję spania. Nigdy nie możemy przewidzieć czy nie będziemy mieli na noc gości, a rozkładana sofa sprawi, że nie będzie to problemem. 

W galerii zdjęć zamieściliśmy modele o różnych stylach, a także szerokiej rozpiętości cenowej. Dla osób poszukujących designerskich i bardzo nowoczesnych modeli, jak i dla tych, którzy potrzebują bardziej klasycznej sofy w niewysokiej cenie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA